Vidanjör Hizmetlerimiz

Vidanjör Hizmetlerinde Profesyonellikle Tanışın
Vidanjör üzerinde vakum sistemi yer almaktadır. Bu vakum sistemi ile atık sular tank içerisine doldurulabilmektedir. Özellikle evsel atık sular ve bununla birlikte endüstriyel nitelikteki atık sular tank içerisinde rahatlıkla doldurulabilmektedir. Bu sistem kombine kanal temizleme araçları içerisinde yer almaktadır. Atık su alt yapı sisteminin olmadığı yerleşim alanlarında kombine kanal temizleme araçlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sistemler sanayi alanlarında da yaygın olarak kullanılmaktadır. Çünkü kanallarda zamanla birikmeler yaşanır. Bunun yanı sıra bazen suların aşırı pis olmasından dolayı kullanım dışında kalırlar. İşte bu tarz problemlerden kurtulmak için vidanjör tank sistemleri pis suyu çekmektedir. Çekilen pis su yerine temiz su verilmektedir. Bu sayede kanal hattındaki sorunlar ortadan kalkmakta ve kanal tekrar kullanılabilmektedir.

Vidanjör Hizmetlerinde Üstün Kalite Ve Profesyonel Hizmet Anlayışı

Kuka sistemi, vidanjör araçlarının diğer bir ismidir. Basınçlı su yardımı ile kanallar veya kanalizasyonlar rahatlıkla açılabilmektedir. Özel sistemler olup, araç üstü ekipman şeklinde tasarlanmışlardır. Su tankı araç üzerinde yer aldığı için, su tankının hacmi aracın yük ağırlık hacmi göz önünde bulundurularak imal edilmektedir. İşleyişte yüksek basınçlı su tanktan uzun bir hortum aracılığı ile alınarak, foseptik çukuruna pompalanmaktadır. Bizler Ankara vidanjör firması olarak, tüm bu profesyonel hizmetleri başarıyla yürütmekteyiz. Kanal temizleme işlemleri, rögar açma, logar tıkanıklıklarına profesyonel çözümler sunma hizmetlerini en üst seviyede sağlamaktayız. Son model vidanjör donanımlarımız ile tıkanıklık sorunlarına en uygun çözümleri sunarız. Temizlik işlemlerini başarıyla yürütür, kanalları ilk günkü gibi kullanım olanağına kavuştururuz.

Vidanjör çalışmalarında üstün kaliteli hizmetimizin yanı sıra aynı profesyonelliği tıkanıklık nedenini belirlemede de sağlarız. Tıkanıklık probleminin yerini tespit etmek için kameralı görüntüleme cihazlarıyla hareket ederiz. Bu sayede tıkanıklığı noktasal olarak tespit edebiliriz. Noktasal tespit sonrasında verdiğimiz yüksek basınçlı su ile gerekli çözümü sağlamış oluruz. Sorun ortadan kalkar, tıkanıklık açılır. Nokta atışı sorun tespiti ve üst donanımlarla tıkanıklık açma hizmetimiz ile her zaman kaliteli hizmetin adresi olarak sektörde yer alırız.

Vidanjörlerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Vidanjör hizmetlerinin kullanıldığı pek çok alan vardır. Evsel atıkların temizlenmesinde kullanılmaktadır. Her ne kadar kullanıma dikkat edilse de evsel atıklar maalesef tıkanıklık sorunlarına neden olabilmektedir. Vidanjör hizmetleri bu alanda gerekli çözümü başarıyla sağlamaktadır. Bununla birlikte endüstriyel atık suların temizlenmesinde, foseptik çukurların temizlik işlemlerinde de kullanılarak, profesyonel çözümler sağlamaktadır. Aynı zamanda sıvı taşımacılığında ve biriken yağmur sularının temizliğinde de vidanjörler kullanılabilmektedir.

Kombine kanal temizleme araçlarının genel kullanım alanları bu şekilde olmaktadır. Bu hizmet alanları vidanjör kullanımında mevcuttur. Sizlerin de bu hizmetlere ihtiyacınız varsa, tıkanıklık açma ve tespit firmamızı aramanız yeterlidir. Profesyonelliği sağlam bir ekip ve son model olan vidanjör araçlarımız ile gereken hizmeti en üst düzeyde sağlarız. Sizler de hem sorunlarınızdan kolayca kurtulur hem de hizmetimizin sağladığı ayrıcalıklardan iyi şekilde yararlanırsınız. Tıkanıklıklar ve birikintiler yaşamlarınız için kâbus olmaktan çıkar. Kaliteli ve güvenilir hizmet sayesinde yaşam kaliteniz her zaman devam eder.